previous pauseresume next

                  

کسب رتبه های برتر توسط مجلات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان براساس شاخص های بین المللی آلتمتریکس

بنابر گزارش ارزیابی مجلات علوم پزشکی کشور براساس شاخص ‌های بین ‌المللی آلتمتریکس، چهار مجله زیر در رتبه های اول تا چهارم مجلات علوم پزشکی کشور قرار گرفته ‌اند:

«International Journal of Preventive Medicine»

«Journal of Research in Medical Sciences»

«Iranian Journal of Public Health»

«Iranian Journal of Nursing and Midwifery Research»

با توجه به اینکه سه عنوان از این مجلات متعلق به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می ‌باشند، این دستاورد را که نتیجه تلاش های بی شائبه سردبیران و سایر دست ‌اندرکاران آن مجلات است به ایشان و جامعه علمی دانشگاه تبریک عرض می ‌نماییم.

گزارش آلتمتریکس مجلات کشور

کارگاه systematic review

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در راستای حمایت از تحقیق و پزوهش در بین دانشجویان کارگاه systematic review را برگزار می نماید.

گروه هدف : کلیه دانشجویان

زمان: ۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۸ الی ۱۲
مکان : سالن شماره ۳ – معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مدرس:سرکار خانم دکتر نصیریان

 ثبت نام (ظرفیت تکمیل)

رویداد آشنایی با کمیته های تحقیقات دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

سه شنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴ بعد ازظهر " رویداد آشنایی کمیته های تحقیقات دانشجویی دانشگاه" با حضور سرپرستان، دبیران و اعضای کمیته های تحقیقات دانشکده ها در ساختمان آفرینش برگزار شد. در ابتدای برنامه دکتر قیصری، سرپرست کمیته تحقیقات دانشگاه ضمن اظهار خوشحالی از برگزاری این رویداد اظهارنمود :  امروزه یکی از نیازهای مبرم دانشگاه ها ایجاد ارتباط و گفتمان بین دانشکده ای می باشد. در ادامه...

هم‌نت بانوان با رویکرد کارآفرینانه در دانشگاه آغاز به کار کرد

رویداد «هم‌نت بانوان» توسط بنیاد نخبگان استان اصفهان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و موسسه آما و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حضور خانم دکتر چنگیز رییس دانشگاه، خانم دکتر حق جوی جوانمرد معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و رییس بنیاد نخبگان استان، سه شنبه ۱۴ اسفند ماه، به مدت سه روز در مرکز همایش های علمی دانشگاه آغاز به کار کرد.

 

کارگاه منطقه ای " ثبت بیماریها و پیامدهای سلامت "در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار گردید.

سه شنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ کارگاه منطقه ای " ثبت بیماریها و پیامدهای سلامت" با تدریس دکتر کاظم زنده دل رئیس محترم برنامه ملی ثبت بیماریها و پیامدهای سلامت ، معاون محترم معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، اعضا محترم هیئت علمی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی دانشگاه، با شرکت مدعوینی از دانشگاههای علوم پزشکی یزد، کاشان، شهرکرد، اراک و دانشگاههای آزاد اسلامی خوراسگان و نجف آباد و اعضا محترم هیئت علمی و کارشناسان دانشگاه در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری برگزار گردید. 

صفحه‌ها

اشتراک در معاونت تحقیقات و فناوری RSS

شاخ غول

بانی شو

حلقه های گفت و گو

 

بینشانه