تقدیر از اعضای مدال آور مرکز نوآوری دانشگاه در المپیاد ملی دانشجویان علوم پزشکی کشور

  • ۲۱ اگوست, ۲۰۱۹ - ۱۳:۲۵

 مرکز نوآوری دانشگاه که با شعار ایده های ناب برای بهبود زندگی افراد در سال ۱۳۹۶ در ساختمان آفرینش دانشگاه شروع بکار کرده است با ایجاد فضاهای کاری اشتراکی و رویدادهای شتابدهی نوآوری  تلاش دارد گروه های صاحب ایده دانشگاهی را با مهارت‌های کسب و کار آشنا کند و ابزارها و شرایط لازم برای موفقیت آنها را فراهم نماید.

مرکز شتابدهی نوآوری تمام تلاش خود را به عنوان حلقه واسط نوآوری های حاصل پژوهشهای دانشگاهی و عرصه سلامت  انجام می‌دهد و همیشه آغوش خود را برای استقبال از همه دانشگاهیان باز نگه می‌دارد.

جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم اصفهان که ازاعضای باشگاه فناوری مستقر در مرکز نوآوری بودند در یازدهمین المپیاد ملی دانشجویان علوم پزشکی کشور که از ۱۲ تا ۱۶ مرداد ماه در محل دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید موفق شدند با کسب  مدال های زیر در رقابت های گروهی و انفرادی;رشته های کارآفرینی ومدیریت نظام سلامت افتخار آفرینی کنند.  

رقابت های انفرادی کارآفرینی:

امیرعلی حریری                         مدال طلا

مرضیه هادیان                           مدال نقره

علی عزیزی                               مدال نقره

علی نادی خوراسگانی                مدال نقره

مرضیه استادی                           مدال برنز

مدال نقره رقایت گروهی کارآفرینی :

 راحله امرالهی ، امیرعلی حریری ، مرضیه استادی

علی سینا اقبال زاده    مدال نقره مدیریت در نظام سلامت

محمد پیران و آقای اعتدالی تقدیر شده در رقابت کارآفرینی

بدین منظور مراسم تقدیر و اهدای جایزه به  این عزیزان مقارن با عید قربان، در تاریخ ۲۲/۵/۹۸ با حضور  ریاست  دانشگاه ، معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ، معاونت دارو وغذا، آقای دکتر جمشیدی رئیس گروه داروسازی برکت و مدیر کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت  و جمعی از مسئولین دانشگاه در مرکز نوآوری سلامت  انجام پذیرفت .

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gifگفتنی است که همزمان با این رویداد شرکت های نوآور در مرکز نوآوری سلامت دانشگاه در مورد دستاوردهای خود گزارشی ارایه نمودند.