رفتن به محتوای اصلی
x
 • گزارش وبینار نظارت اخلاقی بر اجرای طرح های تحقیقاتی در 4تیرماه

  دبیرخانه کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی دانشگاه، در تداوم برنامه های توانمندسازی اخلاق در پژوهش، اقدام به برگزاری کارگاههای اخلاقی دراولین شنبه هر ماه با عنوان «شنبه های اخلاقی پژوهش»، نموده است. در این راستا وبینار نظارت اخلاقی بر اجرای طرح های تحقیقاتی در روز شنبه 4 تیر ماه سال جاری با سخنرانی جناب آقای دکتر محسن رضایی آدریانی استادیار محترم گروه فلسفه و اخلاق سلامت دانشگاه علوم پزشکی قم و شرکت بیش از 140 نفر از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان پژوهشی بصورت مجازی برگزار گردید.

 • برگزاری جلسه شورای مدیران معاونت با حضور ریاست محترم دانشگاه

  به منظور ارائه گزارش عملکرد معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و همچنین بررسی چالش ها و ارائه راهکارها در این حوزه  ، در روز دوشنبه 6 تیرماه  معاون تحقیقات و فناوری آقای دکتر سیاوش و مدیران این معاونت  با ریاست محترم دانشگاه آقای دکتر شیرانی دیدار کردند.
  در ابتدای  این جلسه آقای دکتر سیاوش از همکاری های شایسته ی تیم مدیریتی و کارکنان معاونت تحقیقات و فناوری قدردانی کردند و با اشاره به کسب موفقیت افتخار آفرین  توسط تیم تحقیقاتی از دانشجویان کشورمان با مدال طلا و جایزه ی ویژه  در مسابقات جهانی Euroivent ، از ریاست دانشگاه خواستند که در فرصت مناسب از اعضای این تیم تقدیر به عمل آید.

 • برگزاری دویست و سی و چهارمین شورای پژوهشی دانشگاه

  دویست و سی و چهارمین شورای پژوهشی دانشگاه در روز یکشنبه پنجم تیر ماه به صورت حضوری در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار گردید.   در این جلسه ماموریت ابلاغ شده به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از وزارت متبوع در محور قلب و عروق به اطلاع اعضا رسانده شد.
  همچنین نتایج نهایی ارزشیابی کیفی درون دانشگاهی مراکز تحقیقاتی اعلام گردید و مورد موافقت قرار گرفت. در ادامه نمایندگان محترم معاونت بهداشتی الویت های پژوهشی آن معاونت را ارائه نمودند و مقرر  گردید معاونین پژوهشی دانشکده ها در تصویب پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی این موضوعات را مد نظر قرار دهند.

 • برگزاری هشتاد و ششمین جلسه کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی معاونت

  هشتاد و ششمین جلسه کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ، در تاریخ ششم تیر ماه ۱۴۰۱ به صورت حضوری در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار گردید.   پنج طرح  و سه اصلاحیه  مورد بررسی، و تایید نهایی یا درخواست اصلاحات  قرار گرفت و ۳۱ مورد غربالگری شده از جلسه قبل تا این جلسه نیز تایید گردید.

 • برگزاری دومین جلسه کمیته اخلاق در کار با حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه

  دومین جلسه کمیته اخلاق در کار با حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه، روز دوشنبه  ۶ تیرماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۲-۱۰ به صورت حضوری در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار گردید. در ابتدای جلسه آقای دکتر شهریاری در مورد دستورالعمل ها، اهدف و وظایف کمیته های اخلاق صحبت کردند. در ادامه تعداد ۶ پروپوزال  مورد بررسی قرار گرفت که برخی تأیید و تعدادی هم درخواست اصلاحات شد. همچنین مقرر شد جهت آگاهی و توانمندسازی پژوهشگران مطالعات حیوانی، پیام های آموزشی مربوطه آماده و اطلاع رسانی گردد.

 • برگزاری نشست تخصصی مسئولان کتابخانه های مراکز آموزشی و درمانی دانشگاه

  برگزاری نشست تخصصی مسئولان کتابخانه های مراکز آموزشی و درمانی دانشگاه
  در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۵  نشست دوره ای کتابخانه های مراکز آموزشی و درمانی با حضور جناب آقای دکتر نوری مدیر محترم اطلاع‌رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه، سرپرست اداره امور کتابخانه های دانشگاه و مسئولان محترم کتابخانه های مراکز آموزشی و درمانی دانشگاه برگزار شد. در این نشست مسائل و مشکلات کتابخانه های بیمارستانی مطرح و بررسی شد. در حاشیه این نشست نیز با حضور شرکت کنندگان، از کتابخانه مرکز آموزشی و درمانی الزهرا و خدمات ارائه شده در این کتابخانه بازدید بعمل آمد.

 • برگزاری هشتمین جلسه کمیته اخلاق در پژوهشهای زیست پزشکی مراکز تحقیقاتی الزهرا (س)، روز یکشنبه ۵ تیرماه ۱۴۰۱

  هشتمین جلسه کمیته اخلاق در پژوهشهای زیست پزشکی مراکز تحقیقاتی الزهرا (س)، روز یکشنبه ۵ تیرماه ۱۴۰۱ به صورت حضوری در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه تعداد ۷ طرح مورد بررسی قرار گرفت که برخی تأیید و تعدادی هم درخواست اصلاحات شد. همچنین ۶۴ طرح غربالگری نیز توسط اعضا تایید شد.

 • برگزاری جلسه هماهنگی با حضور مسئول دبيرخانه اخلاق در پژوهش هاى زيست پزشكى و  کارشناسان پژوهشی کمیته های اخلاق سازمانی دانشگاه در تاریخ 1 تیرماه

  در تاریخ ٤ تيرماه  ١٤٠١ جلسه هماهنگی با حضور مسئول دبيرخانه اخلاق در پژوهش هاى زيست پزشكى و  کارشناسان پژوهشی کمیته های اخلاق سازمانی دانشگاه برگزار گرديد. در اين جلسه، در خصوص ارسال مستندات به كميته ملی اخلاق جهت پايش برنامه عملياتى، نظارت بر حسن اجراى مطالعات، رسيدگى به تخلفات پژوهشى و استاندارد سازى پژوهش بر حيوانات آزمايشگاهى تبادل نظر گردید.

 • بازدید معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و تیم همراه از "مرکز تحقیقات علوم رفتاری"

  معاون تحقیقات و فناوری آقای دکتر سیاوش و مدیر توسعه ارزیابی تحقیقات دانشگاه خانم دکتر کلیشادی به همراه سایر مدیران در روز شنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۱ از مرکز تحقیقاتی علوم رفتاری بازدید کردند.
  در این بازدید ابتدا آقای دکتر خیرآبادی گزارشی از فعالیت ها، برنامه توسعه و چالش های پیش‌روی مرکز ارائه نمودند. سپس پرسنل و اعضای مرکز نیز دغدغه ها و مشکلات خود را مطرح کردند.

 • 4th Event of the Isfahan Interdisciplinary Research Network of Healthcare on Nano in Life Science

  This event was held on the 23th of June, 2020 in virtual format by Isfahan University of Technology.

  in the following links, you can find the contents:

  Dr. Varshosaz, Isfahan University of Medical Sciences

  https://iutbox.iut.ac.ir/index.php/s/HCATKysT7HrAj9a

  Dr. Kafiyeh, Research Grant
  https://iutbox.iut.ac.ir/index.php/s/j7cbW7AgL74dAcH