previous pauseresume next

برگزاری همایش بزرگداشت روز پژوهش در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

چهارشنبه ۲۲ آذرماه، همزمان با هفته پژوهش (۲۲-۱۸ آذرماه) با شعار "پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری: زیربنای تولید و اشتغال"، مراسم گرامیداشتی با حضور رییس و مسئولین دانشگاه و جمعی از محققین و پژوهشگران عرصه سلامت در مرکز همایش های علمی دانشگاه برگزار گردید.

ادامه مطلب

اطلاعیه برنامه کارگاه های آموزشی ویژه هفته پژوهش

کارگاه های آموزشی ویژه هفته پژوهش

حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می کند

برای ثبت نام در هریک از کارگاه ها به آدرس اینترنتی lib.mui.ac.ir  مراجعه و لینک ثبت نام همان کارگاه را انتخاب نمائید.

فایل پیوست

سیزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  در سیزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری، که از ۱۸ آذرماه به مدت سه روز در مرکز نمایشگاههای بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد، به ارائه دستاوردهای پژوهشی و فناوری خود پرداخت.

در این نمایشگاه که با هدف شناسایی و معرفی توانمندی های پژوهش و فناوری و پژوهشگران برتر دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و سازمان های اجرایی، همچنین برقراری ارتباط مراکز صنعتی و تولیدی با مراکز تحقیقاتی و نهادینه کردن پژوهش در سطح جامعه برگزار گردید، ۳۴ مشارکت کننده شامل دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان، با شعار "پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیربنای تولید و اشتغال" به ارایه خدمات، محصولات و دستاوردهای خود در حوزه پژوهش پرداختند.

گفتنی است معرفی و تجلیل از برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری استان اصفهان، برگزاری کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه بود.

شایان ذکر است مسئولین استانی و دانشگاهی در بازدید از نمایشگاه، از غرفه دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز دیدن کردند.

جلسه شورای پژوهشی طرح های کاربردی (HSR)

چهارمین جلسه شورای پژوهشی کاربردی(HSR)دانشگاه که راس ساعت ۸ صبح یگشنبه ۱۹ آدر ماه ۱۳۹۶

درسالن کنفرانس معاونت پژوهشی وفناوری تشکیل ودرخصوص طرحهای ارسال شده به این شو را در فراخوان نوبت دوم بحت وتبادل نظر بعمل امد.

صفحه‌ها

اشتراک در معاونت پژوهشی و فناوری RSS