کمیته مطالعات کرونا

Corona Research Committee

ویروس کرونای جدید که در آخرین روز سال ۲۰۱۹ در چین پدیدار شد و مدتی است که به کشور ما رسیده است، در حال حاضر به عنوان یک مشکل اپیدمیولوژیک جهانی شناخته می شود.
موضوعی که در بحران های سلامتی از اهمیت بسزایی برخوردار است، دسترسی آسان و به موقع به اطلاعات علمی به منظور تصمیم گیری های مبتنی بر شواهد می باشد.

لذا کمیته مطالعات کرونا با هدف پایش اطلاعات و مقالات علمی و تولید شواهد مستند و معتبر جهت سیاستگذاران و مدیران سلامتی و دانشگاهیان ایجاد شده و قصد دارد با ارائه اطلاعات به موقع تصمیم گیری مبتنی بر شواهد توسط سیاستگذاران را تسهیل نماید.

کارگروه ها

 

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، به منظور تسهیل تصمیم گیری های مبتنی بر شواهد اقدام به فراخوان اولویت های پژوهشی مرتبط با ویروس CoV-19 نموده است. در این راستا پژوهشگران می توانند براساس اولویت های اعلام شده در هر کارگروه تحقیقاتی اقدام به ارسال پروپوزال خود از طریق سامانه پژوهشیار به آدرس researches.mui.ac.ir نمایند.

با توجه به اهمیت سرعت بالا در تولید شواهد علمی در شرایط کنونی، فرایند تصویب طرح ها و دریافت کدهای علمی و اخلاق در معاونت تحقیقات و فناوری تسهیل شده است.

 

نظر به اهمیت جمع آوری سریع داده در شرایط پاسخ به بحران اپیدمیولوژیک ویروس کرونا، از کلیه پژوهشگرانی که تمایل به همکاری در طرح های در دست اجرا را دارند دعوت می شود تا از طریق فرم زیر مشخصات خود را برای ما ارسال فرمایند.

فرم درخواست همکاری

 

  جهت تکمیل پرسشنامه ترس و شایعات منتشر شده در خصوص بیماری کورونا در جامعه اینجا را کلیک نمایید 

Research Map

Upcoming Events

 

Situation report

FAQ

Evidence Updates

ارتباط با ما:

خیابان هزار جریب،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان،ساختمان شماره ۴- معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه - کمیته مطالعات کرونا (کمک)

ایمیل: IUMS.COVID19@gmail.com

ISFRESEVENTS      @IsfResearch  

شماره تلفن: ۳۶۶۸۸۱۳۸,۳۶۶۸۵۱۴۹-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶