رفتن به محتوای اصلی
x
 • فراخوان معرفی بهترین های پژوهش حوزه کووید-۱۹
  ازتمامی محققین مراکز تحقیقاتی،دانشکده ها و سایر اشخاص حقوقی و حقیقی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی کشور دعوت می شود تا آثار مرتبط با پژوهش های خود را در چهار محور زیر به کمیته ساماندهی تحقیقات کشورو کلان منطقه ارسال نمایند. مهلت شرکت در فراخوان: تاپایان وقت اداری ۵ تیرماه ۱۴۰۰
 • وبینار تیم سازی و مدیریت سیستم
  معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ( مرکز نوآوری سلامت ) برگزار می نماید. لینک ثبت نام:  https://researchold.mui.ac.ir/fa/timsazi لینک ورود به وبینار: https://ac.mui.ac.ir/res-noavar برای علاقمندان به ارائه ایده و هسته های فناور ، شرکت در این وبینار الزامی است.
 • اولین جشواره دانشگاه پاسخگو، پژوهش اثرگذار، استاد کارا
  خیلی از ما گاهی کارهایی کردیم که شاید جایی تو ارتقا فردی مون حساب نشده اما چیزی رو حتی در جای کوچکی از جهان تغییر داده، حال عده ای رو بهتر کرده، به کسی کمک کرده که تصمیم بهتری بگیره و یا فرآیندی رو ارتقا داده ویا فرصت کسب و کار تازه ای رو فراهم کرده و یا حتی زیرساخت های دسترسی به توسعه پایدار در کشور رو در یک فردای روشن تر هموار کرده. شما هم اگر پژوهشی داشته اید که جایی دیده نشده اما از نظر خودتان موثر بوده، از طریق فرم زیر با ما به اشتراک بذارید.
 • فراخوان «ارزشیابی تاثیرات پژوهش‌های انجام شده در دانشگاه‌»
  با توجه به اهمیت تقویت اثربخشی طرح‌های پژوهشی مصوب دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و به منظور ترویج استفاده از نتایج پژوهش‌های سلامتی در تصمیم‌گیری‌های مرتبط با سلامت، برنامه «ارزشیابی تاثیرات پژوهش‌های انجام شده در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور» در اولویت برنامه‌های معاونت تحقیقات و فناوری وزارت متبوع قرار گرفته است تا بدینوسیله علاوه بر ترسیم وضعیت موجود، نقاط نیازمند مداخله شناسایی و مداخلات اثربخش اجرا گردند. به منظور ارزشیابی اثر پژوهش‌های سلامت چارچوب‌ها و شاخص‌هایی در سطح بین‌المللی پیشنهاد شده‌اند که در این ارزشیابی حیطه‌های اثر بر تصمیم‌گیری، اثرات سلامتی و اثرات اقتصادی مورد بررسی قرار می‌گیرند.
 • فراخوان برنامه جذب دستیار پژوهش در مراکز تحقیقاتی
  به آگاهی می رساند معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای راهبردهای کلان و اقدامات ملی سند راهبردی کشور در امور نخبگان با مصوبه شورای معاونین وزارت بهداشت و با هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه اقدام به جذب دستیار پژوهش (پزشک، داروساز، دندانپزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی) در مراکز تحقیقاتی نموده است. لازم به ذکر است در حال حاضر ستاد نیروهای مسلح با جذب دستیار پژوهش سرباز در مراکز تحقیقاتی استان اصفهان موافقت نکرده است.
 • فراخوان سومین دوره کارگاه انجام قدم به قدم متاآنالیز
  معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار می نماید: سومین دوره کارگاه انجام قدم به قدم متاآنالیز Standing on the shoulder of Giants، ویژه اعضائ هیات علمی دانشگاه اساتید سرگروه می بایست شرایط زیر جهت شرکت در دوره را دارا باشد: 1- داشتن 4 مقاله چاپ شده در مجلات Q1 2- داشتن H-INDEX بالای 14 بر اساس SCOPUS 3- معرفی دو نفر از اساتید علاقمند به عنوان زیر گروه 4- ارایه عنوان تحقیق جهت انجام آموزش های دوره مهلت ثبت نام :10 اردیبهشت1400
 • چهارمین فراخوان طرح های اعتبار پژوهشی"میرزاخوانی"
  چهارمین فراخوان طرح های اعتبار پژوهشی"میرزاخوانی" ویژه حمایت از تحقیقات اعضای هیأت علمی جوان اعلام می گردد.
 • همکاری با تیم مشاوره متدولوژیک باشگاه پژوهشگران سلامت
  باشگاه پژوهشگران سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به منظور گسترش خدمات و تکمیل تیم مشاوره متدولوژیک خود از علاقمندان و افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می کند. با توجه به اینکه مشاوره های متدولوژیک در سطوح متفاوت صورت می گیرد، لذا شما با مشخص کردن توانایی خود می توانید در زمینه مشخصی با ما همکاری داشته باشید. ساعات کاری و شیوه همکاری (حضوری، غیرحضوری) منعطف می باشد و شما می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. شیوه پرداخت به صورت per case می باشد.
 • چگونگی ارائه نقشه تحقیقاتی پژوهشگران (Research Map)
  با توجه به اهمیت پیوستگی و تمرکز فعالیتهای تحقیقاتی پژوهشگران و براساس مصوبه دویست و هجدهمین جلسه شورای پژوهشی دانشگاه مبنی بر ارائه نقشه تحقیقاتی ، باطلاع می رساند اعضای محترم هیأت علمی می توانند به منظور اعلام برنامه تحقیقاتی چند ساله خود فرم نقشه تحقیقاتی را تکمیل و به این معاونت ارسال نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمائید.